Etkin Patent Logo Tasarımı Etkin Patent Logo Tasarımı, logo tasarım örneğini, kurumsal kimlik tasarımını ve konumlandırma stratejisini buradan inceleyebilirsiniz.
Etkin Patent Logo Tasarımı
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Adnan Menderes Blv. Balıklı, 43030 Merkez/Kütahya +90 212 212 35 17 Kütahya Web Tasarım Logo

Etkin Patent Logo Tasarımı

 • Yaptığımız İşler Kütahya Web Tasarım
  Etkin Patent
  Etkin Patent
  Etkin Patent

  Etkin Patent

  Logo Kurumsal Kimlik Tasarımı

 • Yaptığımız İşler Kütahya Web Tasarım
  Etkin Patent
  Etkin Patent

  Etkin Patent

  Etkin Patent Kurumsal Kimlik

      Yaratıcı Fikirlerle Yüzlerce Şirketi Markalaştıran Yenilikçi Patent Firması

 • Etkin Patent

  Etkin Patent

  Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  •    Marka Patent Tasarım Tescil
  •    Yeni Marka İsmi Oluşturma
  •    Kalite Belgelendirme
  •    Web Tasarım
  •    Logo ve Kurumsal Kimlik
  •    Paket Proje Hazırlama


Kütahya Web Tasarım ve Kütahya Patent dahil yüzlerce marka ve iştiraklerin sahibi olan  Etkin Patent  kurulduğu  2005 yılında tasarladığı, bilginin bir merkezde toplanıp dalga dalga  paylaşımı üzerine tasarlanmıştır. Misyonuna oldukça uygun olan logo  tasarım Etkin Patent' in reklam ve tanıtım portal  iştirakleri olan  www.ensonmoda.com portal projelerinde de kullanılmaktadır.

Logonun kullanıldığı ürün ve hizmetlerin  önemli özelliklerini barındırması, kalite, güven ve müşteri odaklı  olduğunu güçlü yansıtması halinde çok kolay hatırlanmakta, rakipleri  arasında ayırt edici hale gelmekte ve öncelikli tercih sebebi  olmaktadır.

Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında  10 yıldır hizmet veren Etkin Patent' in marka şehirler projesi  kapsamında konumlandırdığı Kütahya Web Tasarım ve Çözüm  ortağımız Kütahya Patent ile birlikte "Marka Şehir" proje  kapsamında yenilçi fikirlerle ve önemli katma değer oluşturacak yeni  markaların oluşturulmasında aracılık etmek ve şehrimizin gelişmesine  katkı sunmak bizleri onurlandıracaktır.

Sizleri de geleceği tasarlayan projelerle tanıştırmak % 100 yerel ama  küresel etki yaratacak markaları birlikte tasarlamak için davet  ediyoruz Birlikte çalışmaya başladıktan sonra farklılıklarımızı anında  görebilecek ve umut dolu yarınlar için her gün aynı şiddette yaşadığımız  heyacanı sizlerin de yaşayacağına inanıyoruz.


Kütahya Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.


Bilgi
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim
DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Tek çatı altında, birden çok emlak markasının tanıtım ve marka strateji kapsamında tasarlanan, E Emlak Maskot Tasarımını buradan inceleyebilirsiniz.